BFC238561912
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC238561912
JLCPCB Part #
C3810063
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 700V、2kV 9.1nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS