BFC247934684
MFR.Part #
BFC247934684
JLCPCB Part #
C3793131
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 100V、160V 680nF ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS