BFC242011603
MFR.Part #
BFC242011603
JLCPCB Part #
C5578341
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+85℃ 160V、630V 16nF ±2% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS