BFC242011104
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC242011104
JLCPCB Part #
C3796938
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 110nF 160V、630V ±2% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS