BFC242011204
MFR.Part #
BFC242011204
JLCPCB Part #
C3801665
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 120nF 160V、630V ±2% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS