P0805Y68R1BBT
MFR.Part #
P0805Y68R1BBT
JLCPCB Part #
C4316074
Description
-55℃~+155℃ 200mW 68.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount