BFC241972704
MFR.Part #
BFC241972704
JLCPCB Part #
C3794851
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 125V、400V 270nF ±2% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS