R71MI34704000K
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R71MI34704000K
JLCPCB Part #
C3782782
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 220V、420V 470nF ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS