BFC241972404
MFR.Part #
BFC241972404
JLCPCB Part #
C3796170
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 125V、400V 240nF ±2% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS