BFC241971004
MFR.Part #
BFC241971004
JLCPCB Part #
C3797681
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 100nF 125V、400V ±2% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS