RNC50J2611BMRSL
MFR.Part #
RNC50J2611BMRSL
JLCPCB Part #
C1827041
Description
-65℃~+175℃ 100mW 2.61kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors