BFC241679104
MFR.Part #
BFC241679104
JLCPCB Part #
C3783558
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 25V、63V 910nF ±2% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS