BFC238362512
MFR.Part #
BFC238362512
JLCPCB Part #
C3802895
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 5.1nF 700V、2kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS