BFC238568561
MFR.Part #
BFC238568561
JLCPCB Part #
C3794207
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 560pF 700V、2kV ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS