BFC238562561
MFR.Part #
BFC238562561
JLCPCB Part #
C3791330
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 560pF 700V、2kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS