BFC238561561
MFR.Part #
BFC238561561
JLCPCB Part #
C3785361
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 560pF 700V、2kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS