BFC238564751
MFR.Part #
BFC238564751
JLCPCB Part #
C5597065
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 700V、2kV 750pF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS