BFC238553912
MFR.Part #
BFC238553912
JLCPCB Part #
C3790954
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 550V、1.6kV 9.1nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS