BFC238363912
MFR.Part #
BFC238363912
JLCPCB Part #
C3807112
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 700V、2kV 9.1nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS