BFC238561202
MFR.Part #
BFC238561202
JLCPCB Part #
C5597037
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 2nF 700V、2kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS