RNC55K1184FSB14
MFR.Part #
RNC55K1184FSB14
JLCPCB Part #
C3372336
Description
-65℃~+175℃ 1.18MΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors