RWR81N2R05FSB12
MFR.Part #
RWR81N2R05FSB12
JLCPCB Part #
C1476800
Description
-55℃~+250℃ 1W 2.05Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors