BFC238552512
MFR.Part #
BFC238552512
JLCPCB Part #
C3803719
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 5.1nF 550V、1.6kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS