BFC238362472
MFR.Part #
BFC238362472
JLCPCB Part #
C3790094
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 4.7nF 700V、2kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS