B32652A6683J000
MFR.Part #
B32652A6683J000
JLCPCB Part #
C3792710
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 250V、630V 68nF ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS