BFC238332472
MFR.Part #
BFC238332472
JLCPCB Part #
C3800517
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 350V、1kV 4.7nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS