BFC238360433
MFR.Part #
BFC238360433
JLCPCB Part #
C3802113
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 43nF 700V、2kV ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS