RN50C7501FRSL
MFR.Part #
RN50C7501FRSL
JLCPCB Part #
C3385738
Description
-65℃~+175℃ 50mW 7.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors