BFC238364433
MFR.Part #
BFC238364433
JLCPCB Part #
C6131343
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 43nF 700V、2kV ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS