BFC238356432
MFR.Part #
BFC238356432
JLCPCB Part #
C3785746
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 4.3nF 550V、1.6kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS