BFC238352432
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC238352432
JLCPCB Part #
C3794771
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 4.3nF 550V、1.6kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS