BFC238352912
MFR.Part #
BFC238352912
JLCPCB Part #
C3793033
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 550V、1.6kV 9.1nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS