BFC238372912
MFR.Part #
BFC238372912
JLCPCB Part #
C3796105
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 9.1nF 900V、2.5kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS