BFC238584511
MFR.Part #
BFC238584511
JLCPCB Part #
C3793025
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 510pF 700V、2kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS