BFC238363302
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC238363302
JLCPCB Part #
C3782132
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 3nF 700V、2kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS