BFC238352362
MFR.Part #
BFC238352362
JLCPCB Part #
C3802508
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 3.6nF 550V、1.6kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS