BFC238342362
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC238342362
JLCPCB Part #
C3806942
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 3.6nF 500V、1.4kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS