BFC238350753
MFR.Part #
BFC238350753
JLCPCB Part #
C3803691
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 550V、1.6kV 75nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS