RNR55K1212FRB14
MFR.Part #
RNR55K1212FRB14
JLCPCB Part #
C1412149
Description
-65℃~+175℃ 12.1kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors