BFC238344472
MFR.Part #
BFC238344472
JLCPCB Part #
C6131330
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 4.7nF 500V、1.4kV ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS