BFC238340472
MFR.Part #
BFC238340472
JLCPCB Part #
C5558207
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 4.7nF 500V、1.4kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS