BFC238344432
MFR.Part #
BFC238344432
JLCPCB Part #
C3809860
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 4.3nF 500V、1.4kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS