BFC238343622
MFR.Part #
BFC238343622
JLCPCB Part #
C3783141
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 500V、1.4kV 6.2nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS