BFC238333622
MFR.Part #
BFC238333622
JLCPCB Part #
C3789030
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 350V、1kV 6.2nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS