BFC238342622
MFR.Part #
BFC238342622
JLCPCB Part #
C3781682
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 500V、1.4kV 6.2nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS