BFC238341303
MFR.Part #
BFC238341303
JLCPCB Part #
C3794889
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 30nF 500V、1.4kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS