CMF5515K800DEBF
MFR.Part #
CMF5515K800DEBF
JLCPCB Part #
C3504095
Description
-55℃~+175℃ 15.8kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors