BFC238341203
MFR.Part #
BFC238341203
JLCPCB Part #
C3803388
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 20nF 500V、1.4kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS