BFC238334183
MFR.Part #
BFC238334183
JLCPCB Part #
C7220535
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 18nF 350V、1kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS