171104K400H-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
171104K400H-F
JLCPCB Part #
C3785141
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 100nF 220V、400V ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS